IVO FOLTÝN

Jako zakladatel a řídící partner je odpovědný za fungovaní skupiny, za každý podstatný detail a za to, aby vše dávalo smysl. Při studiích začal pracovat jako analytik pro PPF investiční společnost a během 15 let práce pro skupinu PPF na různých pozicích v ČR i ve světě sbíral zkušenosti od těch nejlepších. Ivo je absolvent VUT Brno (strojní inženýr), VŠE Praha (inženýr ekonomie) a Chicago university (MBA).

LUKÁŠ KNAPP

Výkonný ředitel pro oblast zdravotní a sociální péče. Lukáš je ve skupině od roku 2012 a za zdravotně sociální divizi je odpovědný od roku 2014. V rámci skupiny odpovídá za rozvoj stávajících značek AHC a Sestřička, za nové akvizice a za rozvoj nových projektů v zdravotně-socální oblasti. Je absolventem fakulty elektrotechnické ČVUT.

LUKÁŠ BARTÁK

Výkonný ředitel pro oblast nových technologií. Ve skupině působí od roku 2013. V rámci skupiny prošel od analytických pozic přes vedení marketingu až do řízení technologické divize. Lukáš vystudoval ČZU v Praze obor Provoz a Ekonomika. V rámci postgraduálního vzdělávání prošel několika programy Googlu.

NAŠ TÝM

V rámci našich firem v současnosti zaměstnáváme přes 600 kolegů, uplatnění u nás nacházejí zdravotní sestry, lékaři, pečovatelky, programátoři, on-line specialisté, projektoví manageři a celá řada dalších profesí. Snažíme se nabízet smysluplnou realizaci nejen těm nejlepším a nejchytřejším, ale dáváme šanci i studentům, čerstvým absolventům a osobám se zdravotním postižením. Tam kde je to možné, umožňujeme práci z domova a zkrácené pracovní úvazky. Zaměstnáváme kolegy napříč celou Českou republikou.

koho hledáme:

V současnosti hledáme následující kolegy:

Nenašli jste pozici, která odpovídá Vašim schopnostem?

Pokud máte ambice měnit s námi svět a nenašli jste se mezi hledanými pozicemi, napište nám o jakou práci máte zájem a připojte CV a motivační dopis. Vše pošlete na email info@ambeat.cz.

Zpět