Ivo Foltýn

IVO FOLTÝN

Jako zakladatel a řídící partner je odpovědný za řízení skupiny, za každý podstatný detail a za to, aby vše dávalo smysl a taky fungovalo. Při studiích začal pracovat jako analytik pro PPF investiční společnost a během 15 let práce pro skupinu PPF na různých pozicích v ČR i ve světě sbíral zkušenosti od těch nejlepších. Ivo je absolvent VUT Brno (strojní inženýr), VŠE Praha (inženýr ekonomie) a University of Chicago (MBA).

 
Ivana Majerechová

IVANA MAJERECHOVÁ

Výkonná ředitelka pro zdravotní a sociální péči. Odpovídá za celkový provoz a kvalitu poskytované zdravotní a sociální péče, jak terénní, tak lůžkové. Má dlouholeté zkušeností z oblasti managementu zdravotní péče. Více než 20 let působila v České pojišťovně ZDRAVÍ, posledních 13 let na pozici výkonné ředitelky. Je absolventkou MFF UK, obor matematika.

 
Luboš Hovorka

LUBOŠ HOVORKA

Výkonný ředitel pro oblast real estate. Luboš je ve společnosti od roku 2016, přes finanční a provozní řízení jednotlivých poboček převzal odpovědnost za řízení divize developmentu realitních projektů. Má vystudovanou VŠE v Praze – podnikohospodářskou fakultu se zaměřením na marketing a projektové řízení.

 Lukáš Barták

LUKÁŠ BARTÁK

Výkonný ředitel pro oblast nových technologií. Ve skupině působí od roku 2013. V rámci skupiny prošel od analytických pozic přes vedení marketingu až do řízení technologické divize, je odpovědný za rozvoj značek Nexum a Webmium. Lukáš vystudoval ČZU v Praze obor Provoz a Ekonomika. V rámci postgraduálního vzdělávání prošel několika programy Googlu.

NAŠ TÝM

Jsme stavitelé firem. Projekty si sami vymýšlíme i realizujeme, nepracujeme na ničí zakázku. Víme v čem jsme dobří a to se snažíme realizovat. Jsme schopni identifikace růstových příležitostí i mimo naši jádrovou činnost. V rámci našich firem v současnosti zaměstnáváme přes 600 kolegů, uplatnění u nás nacházejí zdravotní sestry, lékaři, pečovatelky, programátoři, on-line specialisté, projektoví manažeři a celá řada dalších profesí. Snažíme se nabízet smysluplnou realizaci nejen těm nejlepším a nejchytřejším, ale dáváme šanci i studentům, čerstvým absolventům a osobám se zdravotním postižením. Tam kde je to možné, umožňujeme práci z domova a zkrácené pracovní úvazky. Zaměstnáváme kolegy napříč celou Českou republikou. Svým zaměstnancům vyplácíme spravedlivou mzdu, chráníme soukromí svých zákazníků a minimalizujeme znečištění přírody.

koho hledáme:

V současnosti hledáme následující kolegy:

Nenašli jste pozici, která odpovídá Vašim schopnostem?

Pokud máte ambice měnit s námi svět a nenašli jste se mezi hledanými pozicemi, napište nám o jakou práci máte zájem a připojte CV a motivační dopis. Vše pošlete na email info@ambeat.cz.

Zpět