Ivo Foltýn

IVO FOLTÝN

Jako zakladatel a řídící partner je odpovědný za řízení skupiny, za každý podstatný detail a za to, aby vše dávalo smysl a taky fungovalo. Při studiích začal pracovat jako analytik pro PPF investiční společnost a během 15 let práce pro skupinu PPF na různých pozicích v ČR i ve světě sbíral zkušenosti od těch nejlepších. Ivo je absolvent VUT Brno (strojní inženýr), VŠE Praha (inženýr ekonomie) a University of Chicago (MBA).

Jan Fridrich

JAN FRIDRICH

Chief Investment Officer, odpovídá za racionální alokaci kapitálu skuipny Ambeat. Jan Fridrich se celý profesní život pohybuje v oblasti Corporate Finance. Začínal jako finanční analytik ve skupině PPF, později pracoval na různých pozicích v biotechnologické firmě SOTIO (Head of Business Development, Chief Financial Officer pobočky v Bostonu, Head of Market Access and Commercial Planning). Jan je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a Joseph M. Katz Graduate School of Business (Executive MBA).

Luboš Hovorka

LUBOŠ HOVORKA

Výkonný ředitel zodpovědný za nové projekty společnosti. Luboš je ve společnosti od roku 2016, přes finanční a provozní řízení jednotlivých poboček převzal odpovědnost za řízení prodeje zdravotnického materiálu a léků. Má vystudovanou VŠE v Praze – podnikohospodářskou fakultu se zaměřením na marketing a projektové řízení.

Jan Mačejovský

Jan Mačejovský

Výkonný ředitel pro zdravotní a sociální péči v oblasti lůžkových zařízení. Ve skupině působí od roku 2021 a jeho hlavní zodpovědností jsou akvizice, rozvoj a provoz lůžkových zařízení společnosti. Má vystudovanou VŠE v Praze a MBA z Warwick University. Více než 20 let působil na různých pozicích v oblasti FMCG a dále 6 let řídil úspěšné zdravotnické zařízení.

Michal Hauser

Michal Hauser

Výkonný ředitel pro terénní zdravotní a sociální péči. Odpovídá za akvizice, rozvoj a provoz poboček domácí zdravotní a sociální péče. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti managementu, převážně ve finanční sféře. Pracoval na vedoucích pozicích v ČR i ve světě, z toho bezmála 6 let jako výkonný ředitel PPF pojišťovny v Rusku.

Radek Peřina

Radek Peřina

Ředitel vztahů s klienty a obchodními partnery. Radek Peřina se pohybuje ve světě financí po celou svou profesní kariéru, kterou začínal na pozici analytika investiční společnosti Pioneer a finanční skupiny PPF. Působil na pozici místopředsedy představenstva a obchodního ředitele Penzijního fondu České pojišťovny (dnes Generali Penzijní společnost a.s.) a na klíčových obchodně manažerských pozicích v českých i zahraničních pojišťovnách. Má také bohaté zkušenosti z oblastí péče o klíčové klienty a obchodní partnery (např. ve společnosti NN Životní pojišťovna, Generali Česká pojišťovna). Zabýval se také řízením obchodně rozvojových projektů, včetně vývoje produktů životního pojištění. Radek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze (inženýr ekonomie).

 Lukáš Barták

LUKÁŠ BARTÁK

Výkonný ředitel pro oblast nových technologií. Ve skupině působí od roku 2013. V rámci skupiny prošel od analytických pozic přes vedení marketingu až do řízení technologické divize, je odpovědný za rozvoj značek Nexum a Webmium. Lukáš vystudoval ČZU v Praze obor Provoz a Ekonomika. V rámci postgraduálního vzdělávání prošel několika programy Googlu.

NAŠ TÝM

Jsme stavitelé firem. Projekty si sami vymýšlíme i realizujeme, nepracujeme na ničí zakázku. Víme v čem jsme dobří a to se snažíme realizovat. Jsme schopni identifikace růstových příležitostí i mimo naši jádrovou činnost. V rámci našich firem v současnosti zaměstnáváme přes 1000 kolegů, uplatnění u nás nacházejí zdravotní sestry, lékaři, pečovatelky, programátoři, on-line specialisté, projektoví manažeři a celá řada dalších profesí. Snažíme se nabízet smysluplnou realizaci nejen těm nejlepším a nejchytřejším, ale dáváme šanci i studentům, čerstvým absolventům a osobám se zdravotním postižením. Tam kde je to možné, umožňujeme práci z domova a zkrácené pracovní úvazky. Zaměstnáváme kolegy napříč celou Českou republikou. Svým zaměstnancům vyplácíme spravedlivou mzdu, chráníme soukromí svých zákazníků a minimalizujeme znečištění přírody.

koho hledáme:

V současnosti hledáme následující kolegy:

Nenašli jste pozici, která odpovídá Vašim schopnostem?

Pokud máte ambice měnit s námi svět a nenašli jste se mezi hledanými pozicemi, napište nám o jakou práci máte zájem a připojte CV a motivační dopis. Vše pošlete na email info@ambeat.cz.

Zpět