Ivo Foltýn

IVO FOLTÝN

Jako zakladatel a řídící partner je odpovědný za řízení skupiny, za každý podstatný detail a za to, aby vše dávalo smysl a taky fungovalo. Při studiích začal pracovat jako analytik pro PPF investiční společnost a během 15 let práce pro skupinu PPF na různých pozicích v ČR i ve světě sbíral zkušenosti od těch nejlepších. Ivo je absolvent VUT Brno (strojní inženýr), VŠE Praha (inženýr ekonomie) a University of Chicago (MBA).

Ivana Majerechová

IVANA MAJERECHOVÁ

Výkonná ředitelka pro zdravotní a sociální péči. Odpovídá za celkový provoz a kvalitu poskytované zdravotní a sociální péče, jak terénní, tak lůžkové. Má dlouholeté zkušeností z oblasti managementu zdravotní péče. Více než 20 let působila v České pojišťovně ZDRAVÍ, posledních 13 let na pozici výkonné ředitelky. Je absolventkou MFF UK, obor matematika.

Jan Fridrich

JAN FRIDRICH

Chief Investment Officer, odpovídá za racionální alokaci kapitálu skuipny Ambeat. Jan Fridrich se celý profesní život pohybuje v oblasti Corporate Finance. Začínal jako finanční analytik ve skupině PPF, později pracoval na různých pozicích v biotechnologické firmě SOTIO (Head of Business Development, Chief Financial Officer pobočky v Bostonu, Head of Market Access and Commercial Planning). Jan je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a Joseph M. Katz Graduate School of Business (Executive MBA).

Luboš Hovorka

LUBOŠ HOVORKA

Výkonný ředitel zodpovědný za nové projekty společnosti. Luboš je ve společnosti od roku 2016, přes finanční a provozní řízení jednotlivých poboček převzal odpovědnost za řízení prodeje zdravotnického materiálu a léků. Má vystudovanou VŠE v Praze – podnikohospodářskou fakultu se zaměřením na marketing a projektové řízení.

Jan Mačejovský

Jan Mačejovský

Výkonný ředitel pro zdravotní a sociální péči v oblasti lůžkových zařízení. Ve skupině působí od roku 2021 a jeho hlavní zodpovědností jsou akvizice, rozvoj a provoz lůžkových zařízení společnosti. Má vystudovanou VŠE v Praze a MBA z Warwick University. Více než 20 let působil na různých pozicích v oblasti FMCG a dále 6 let řídil úspěšné zdravotnické zařízení.

Michal Hauser

Michal Hauser

Výkonný ředitel pro terénní zdravotní a sociální péči. Odpovídá za akvizice, rozvoj a provoz poboček domácí zdravotní a sociální péče. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti managementu, převážně ve finanční sféře. Pracoval na vedoucích pozicích v ČR i ve světě, z toho bezmála 6 let jako výkonný ředitel PPF pojišťovny v Rusku.

Radek Peřina

Radek Peřina

Ředitel vztahů s klienty a obchodními partnery. Radek Peřina se pohybuje ve světě financí po celou svou profesní kariéru, kterou začínal na pozici analytika investiční společnosti Pioneer a finanční skupiny PPF. Působil na pozici místopředsedy představenstva a obchodního ředitele Penzijního fondu České pojišťovny (dnes Generali Penzijní společnost a.s.) a na klíčových obchodně manažerských pozicích v českých i zahraničních pojišťovnách. Má také bohaté zkušenosti z oblastí péče o klíčové klienty a obchodní partnery (např. ve společnosti NN Životní pojišťovna, Generali Česká pojišťovna). Zabýval se také řízením obchodně rozvojových projektů, včetně vývoje produktu investičního pojištění pro oblast životního pojištění. Radek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze (inženýr ekonomie).

 Lukáš Barták

LUKÁŠ BARTÁK

Výkonný ředitel pro oblast nových technologií. Ve skupině působí od roku 2013. V rámci skupiny prošel od analytických pozic přes vedení marketingu až do řízení technologické divize, je odpovědný za rozvoj značek Nexum a Webmium. Lukáš vystudoval ČZU v Praze obor Provoz a Ekonomika. V rámci postgraduálního vzdělávání prošel několika programy Googlu.

NAŠ TÝM

Jsme stavitelé firem. Projekty si sami vymýšlíme i realizujeme, nepracujeme na ničí zakázku. Víme v čem jsme dobří a to se snažíme realizovat. Jsme schopni identifikace růstových příležitostí i mimo naši jádrovou činnost. V rámci našich firem v současnosti zaměstnáváme přes 1000 kolegů, uplatnění u nás nacházejí zdravotní sestry, lékaři, pečovatelky, programátoři, on-line specialisté, projektoví manažeři a celá řada dalších profesí. Snažíme se nabízet smysluplnou realizaci nejen těm nejlepším a nejchytřejším, ale dáváme šanci i studentům, čerstvým absolventům a osobám se zdravotním postižením. Tam kde je to možné, umožňujeme práci z domova a zkrácené pracovní úvazky. Zaměstnáváme kolegy napříč celou Českou republikou. Svým zaměstnancům vyplácíme spravedlivou mzdu, chráníme soukromí svých zákazníků a minimalizujeme znečištění přírody.

koho hledáme:

V současnosti hledáme následující kolegy:

Nenašli jste pozici, která odpovídá Vašim schopnostem?

Pokud máte ambice měnit s námi svět a nenašli jste se mezi hledanými pozicemi, napište nám o jakou práci máte zájem a připojte CV a motivační dopis. Vše pošlete na email info@ambeat.cz.

Zpět