Ivo Foltýn

IVO FOLTÝN

Jako zakladatel a řídící partner je odpovědný za řízení skupiny, za každý podstatný detail a za to, aby vše dávalo smysl a taky fungovalo. Při studiích začal pracovat jako analytik pro PPF investiční společnost a během 15 let práce pro skupinu PPF na různých pozicích v ČR i ve světě sbíral zkušenosti od těch nejlepších. Ivo je absolvent VUT Brno (strojní inženýr), VŠE Praha (inženýr ekonomie) a University of Chicago (MBA).

 Lukáš Barták

LUKÁŠ BARTÁK

Výkonný ředitel pro oblast nových technologií. Ve skupině působí od roku 2013. V rámci skupiny prošel od analytických pozic přes vedení marketingu až do řízení technologické divize, je odpovědný za rozvoj značek Nexum a Webmium. Lukáš vystudoval ČZU v Praze obor Provoz a Ekonomika. V rámci postgraduálního vzdělávání prošel několika programy Googlu.

Luboš Hovorka

LUBOŠ HOVORKA

Výkonný ředitel pro oblast real estate. Luboš je ve společnosti od roku 2016, přes finanční a provozní řízení jednotlivých poboček převzal odpovědnost za řízení divize developmentu realitních projektů. Má vystudovanou VŠE v Praze – podnikohospodářskou fakultu se zaměřením na marketing a projektové řízení.

Peter Lukáč

PETER LUKÁČ

Investiční ředitel. Peter Lukáč se v oblasti investičního bankovnictví pohybuje přes 20 let. Čtrnáct let pracoval ve společnosti The Royal Bank of Scotland (původně ABN AMRO Bank) na pozicí Corporate Director. Peter je absolventem Ekonomické Univerzity v Bratislavě (inženýr ekonomie).

Ivana Majerechová

IVANA MAJERECHOVÁ

Výkonná ředitelka pro zdravotní a sociální péči. Odpovídá za celkový provoz a kvalitu poskytované zdravotní a sociální péče, jak terénní, tak lůžkové. Má dlouholeté zkušeností z oblasti managementu zdravotní péče. Více než 20 let působila v České pojišťovně ZDRAVÍ, posledních 13 let na pozici výkonné ředitelky. Je absolventkou MFF UK, obor matematika.

NAŠ TÝM

Jsme savitelé firem. Projekty si sami výmýšlíme i realizujeme, nepracujeme na ničí zakázku. Víme v čem jsme dobří a to se snažíme relizovat. Jsme schopni identifikace růstových příležitostí i mimo naši jádrovou činnost. V rámci našich firem v současnosti zaměstnáváme přes 600 kolegů, uplatnění u nás nacházejí zdravotní sestry, lékaři, pečovatelky, programátoři, on-line specialisté, projektoví manageři a celá řada dalších profesí. Snažíme se nabízet smysluplnou realizaci nejen těm nejlepším a nejchytřejším, ale dáváme šanci i studentům, čerstvým absolventům a osobám se zdravotním postižením. Tam kde je to možné, umožňujeme práci z domova a zkrácené pracovní úvazky. Zaměstnáváme kolegy napříč celou Českou republikou. Svým zaměstnancům vyplácíme spravedlivou mzdu, chráníme soukromí svých zákazníků a minimalizujeme znečištění přírody

koho hledáme:

V současnosti hledáme následující kolegy:

Nenašli jste pozici, která odpovídá Vašim schopnostem?

Pokud máte ambice měnit s námi svět a nenašli jste se mezi hledanými pozicemi, napište nám o jakou práci máte zájem a připojte CV a motivační dopis. Vše pošlete na email info@ambeat.cz.

Zpět